SŠF Master číslo 4 v sezóne 2017/18

27.03.2018 10:11

V sobotu 24. marca sme v zostave Maroš Lacko, Milan Mateček, Martin Ondruš, Jaroslav Bača, Marek Bača, Juraj Lenart, Peter Hrdlička a Ľubomír Ondrík absolvovali SŠF Master číslo 4, ktorý sa konal v Rock Clube Mlyn Vrútky. Do hlavného turnaja sa prihlásilo 87 hráčov.
Juraj Lenart po dvoch prehrách obsadil 86. miesto. Martin Ondruš po dvoch výhrach a dvoch prehrách obsadil 51. miesto. Peter Hrdlička rovnako po dvoch výhrach a dvoch prehrách obsadil 50. miesto. Maroš Lacko po jednej výhre a dvoch prehrách obsadil 42. miesto. Milan Mateček sa pridal do klubu dva a dva a obsadil 38. miesto. Jaroslav Bača odohral veľmi dobrý turnaj a s bilanciou štyroch víťazstiev a dvoch prehier obsadil skvelé 27. miesto. Ešte lepšie a to 19. miesto s bilanciou troch víťazstiev a dvoch prehier obsadil Ľubomír Ondrík.
Najviac potešil opäť Marek Bača. V turnaji našiel len jediného premožiteľa. Jeho premožiteľom nebol nikto iný, ako víťaz turnaja Štefan Švec zo Žiliny. Marek oba zápasy so Šeafanom prehral tesne 2:3. Jednu prehru si pripísal v semifinále "A" strany pavúka a tú druhú vo finále Mastra.
Marek gratulujme a dúfam, že budeš pokračovať v takýchto umiestneniach.
Ostatným hráčom ďakujem za pekné výkony.