DLŠ 2009/10 - Druhé semifinálové zápasy

26.04.2010 10:17

V odvete prvého semifinále sa stretli Kremeľskí mamuti a Lasan Team. Prvá štvrtina priniesla prekvapivé vedenie pre Lasan Team 3:1. Po druhej štvrtine už bolo vyrovnané 4:4. Tretia štvrtina nepriniesla nič  zaujímavé stav zápasu bola stále "plichta" 6:6. V poslednej štvrtine Mamuti zabrali a vyhrali ju jasne 4:0 a celý zápas 10:6. Toto víťazstvo znamenalo ich postup do finále.

Odveta druhé semifinále bola menej dramatická a zaujímavá. Rybári od začiatku zápau išli za svojim cieľom a tak aj zápas prebiehal. Priebeh (3:1, 2:2, 3:1 a 2:2). Družstvo Rákosníkov kládlo len platonický odpor a Juraj Pribula si k meninám dal darček v podobe postupu družstva Rybárov do finále. Obom družstvám gratulujem a prajem pekné finále.

Lasan Team : Kremeľskí mamuti 6:10 (16:23) - stav série 0:2 - do finále postupujú Kremeľskí mamuti

Body : Lofaj 3b, Pánik 2b, Bača 1b - Faglic 3b, Laštík 3b, V. Macko 2b, P. Macko 2b

Rákosníci : Rybári 6:10 (15:22) - stav série 0:2 - do finále postúpujú Rybári

Body : Hrdlička 3b, Luši 2b, Rakús 1b - Líška 4b, Paluga 2b, Pribula 2b, Vengrín 2b

Termíny zápasov :

Finále DLŠ 2009/10 - Kremeľskí mamuti : Rybári - 28.4.2010 U novinára, 5.5.2010 U novinára, 12.5.2010 U novinára

O 3. miesto DLŠ 2009/10 - Rákosníci : Lasan Team - 1.5.2010 U novinára, 8.5.2010 U novinára, 15.5.2010 U novinára