Dolnokubínska liga šípiek 2009/10
stav : konečný Výsledky základná časť Výsledky Play off
Poradie | Družstvo | Skratka | Odohrané | Výhra | VPP | PPP | Prehra | Skóre | Body | ||
zápasy | |||||||||||
1. | Kremeľskí mamuti | KMA | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 143 | : | 49 | 36 |
2. | Rybári | RYB | 12 | 9 | 1 | 0 | 2 | 120 | : | 73 | 29 |
3. | Rákosnici | RAK | 12 | 6 | 1 | 1 | 4 | 106 | : | 88 | 21 |
4. | Lasan Team | LAS | 12 | 4 | 1 | 0 | 7 | 94 | : | 99 | 14 |
5. | Studňa Team | STU | 12 | 3 | 1 | 2 | 6 | 82 | : | 113 | 13 |
6. | Noviny Orava | NOR | 12 | 3 | 0 | 1 | 8 | 80 | : | 113 | 10 |
7. | Šachisti | SAC | 12 | 0 | 1 | 1 | 10 | 52 | : | 142 | 3 |
Termíny zápasov DLŠ družstiev Dolný Kubín 2009/10 | |||||||
1.kolo | 1. | Rybári | Studňa Team | 12 | : | 4 | U novinára |
7.10.2009 | 2. | Noviny Orava | Šachisti | 8 | : | 9 | U novinára |
3. | Rákosníci | Lasan Team | 11 | : | 5 | U novinára | |
Kremeľskí mamuti | voľno | ||||||
2.kolo | 1. | Šachisti | Lasan Team | 7 | : | 9 | U novinára |
21.10.2009 | 2. | Studňa Team | Noviny Orava | 2 | : | 14 | Studňa |
3. | Kremeľskí mamuti | Rybári | 10 | : | 6 | Kremeľ bar | |
Rákosníci | voľno | ||||||
3.kolo | 1. | Noviny Orava | Kremeľskí mamuti | 2 | : | 14 | U novinára |
4.11.2009 | 2. | Lasan Team | Studňa Team | 7 | : | 9 | Kremeľ bar |
3. | Rákosníci | Šachisti | 13 | : | 3 | U novinára | |
Rybári | voľno | ||||||
4.kolo | 1. | Rákosníci | Studňa Team | 10 | : | 6 | U novinára |
18.11.2009 | 2. | Kremeľskí mamuti | Lasan Team | 11 | : | 5 | Kremeľ bar |
3. | Rybári | Noviny Orava | 12 | : | 4 | U novinára | |
Šachisti | voľno | ||||||
5.kolo | 1. | Lasan Team | Rybári | 5 | : | 11 | Kremeľ bar |
2.12.2009 | 2. | Kremeľskí mamuti | Rákosníci | 9 | : | 7 | Kremeľ bar |
3. | Šachisti | Studňa Team | 5 | : | 11 | U novinára | |
Noviny Orava | voľno | ||||||
6.kolo | 1. | Kremeľskí mamuti | Šachisti | 15 | : | 1 | Kremeľ bar |
16.12.2009 | 2. | Rybári | Rákosníci | 9 | : | 8 | U novinára |
3. | Noviny Orava | Lasan Team | 9 | : | 7 | U novinára | |
Studňa Team | voľno | ||||||
7.kolo | 1. | Rákosníci | Noviny Orava | 9 | : | 7 | U novinára |
30.12.2009 | 2. | Rybári | Šachisti | 14 | : | 2 | U novinára |
3. | Studňa Team | Kremeľskí mamuti | 2 | : | 14 | Studňa | |
Lasan Team | voľno | ||||||
8.kolo | 1. | Studňa Team | Rybári | 7 | : | 9 | Studňa |
13.1.2010 | 2. | Šachisti | Noviny Orava | 4 | : | 12 | U novinára |
3. | Lasan Team | Rákosníci | 9 | : | 7 | Kremeľ bar | |
Kremeľskí mamuti | voľno | ||||||
9.kolo | 1. | Lasan Team | Šachisti | 12 | : | 4 | Kremeľ bar |
27.1.2010 | 2. | Noviny Orava | Studňa Team | 7 | : | 9 | U novinára |
3. | Rybári | Kremeľskí mamuti | 3 | : | 13 | U novinára | |
Rákosníci | voľno | ||||||
10.kolo | 1. | Kremeľskí mamuti | Noviny Orava | 13 | : | 3 | Kremeľ bar |
10.2.2010 | 2. | Studňa Team | Lasan Team | 8 | : | 9 | U novinára |
3. | Šachisti | Rákosníci | 4 | : | 12 | U novinára | |
Rybári | voľno | ||||||
11.kolo | 1. | Studňa Team | Rákosníci | 8 | : | 9 | Studňa |
24.2.2010 | 2. | Lasan Team | Kremeľskí mamuti | 6 | : | 10 | Kremeľ bar |
3. | Noviny Orava | Rybári | 4 | : | 12 | U novinára | |
Šachisti | voľno | ||||||
12.kolo | 1. | Rybári | Lasan Team | 9 | : | 7 | U novinára |
10.3.2010 | 2. | Rákosníci | Kremeľskí mamuti | 4 | : | 12 | U novinára |
3. | Studňa Team | Šachisti | 9 | : | 8 | U novinára | |
Noviny Orava | voľno | ||||||
13.kolo | 1. | Šachisti | Kremeľskí mamuti | 3 | : | 13 | U novinára |
24.3.2010 | 2. | Rákosníci | Rybári | 7 | : | 9 | U novinára |
3. | Lasan Team | Noviny Orava | 13 | : | 3 | U novinára | |
. | Studňa Team | voľno | |||||
14.kolo | 1. | Noviny Orava | Rákosníci | 7 | : | 9 | U novinára |
7.4.2010 | 2. | Šachisti | Rybári | 2 | : | 14 | U novinára |
3. | Kremeľskí mamuti | Studňa Team | 9 | : | 7 | U novinára | |
Lasan Team | voľno | ||||||
Play off | |||||||
Semifinále | |||||||
14.4.2010 | 1. | Kremeľskí mamuti | Lasan Team | 11 | : | 5 | U novinára |
18.4.2010 | 1. | Rybári | Rákosníci | 9 | : | 7 | U novinára |
21.4.2010 | 2. | Lasan Team | Kremeľskí mamuti | 6 | : | 10 | U novinára |
25.4.2010 | 2. | Rákosníci | Rybári | 6 | : | 10 | U novinára |
O 3. miesto | |||||||
8.5.2010 | 1. | Rákosníci | Lasan Team | 6 | : | 10 | U novinára |
8.5.2010 | 2. | Lasan Team | Rákosníci | 6 | : | 10 | U novinára |
15.5.2010 | 3. | Rákosníci | Lasan Team | 6 | : | 10 | U novinára |
Finále | |||||||
28.4.2010 | 1. | Kremeľskí mamuti | Rybári | 13 | : | 3 | U novinára |
3.5.2010 | 2. | Rybári | Kremeľskí mamuti | 9 | : | 7 | Kremeľ bar |
12.5.2010 | 3. | Kremeľskí mamuti | Rybári | 9 | : | 7 | Kremeľ bar |
Ročník 2009/10 v číslach
Základná časť.
Hralo sa 42 duelov, 677 zápasov, 504 501-tiek D.O. na 1232 legov, 168 cricketov na 382 legov, 5 501-tiek M.O. na 13 legov.
Čas pri terči : 189,82 hodín (odhadom)
Poradie najlepších hráčov :
1. Jozef Laštík kma
2. Pavol Líška ryb
3. Matuš Faglic kma
4. Peter Hrdlička rak
5. Vladimír Macko kma
6. Peter Pánik las
7. Juraj Pribula ryb
8. Milan Paluga ryb
9. Róbert Krajčík stu
10. Jakub Luši rak
11. Ivan Kubačka nor
12. Milan Mateček kma
13. Jakub Hábek rak
14. Jaroslav Bača las
15. Ján Péter sac
16. Ludvik Svoboda nor
17. Marián Mojžíš stu
18. Peter Lupták stu
19. Maroš Kontrapal las
20. Ján Rakús rak
21. Jozef Vengrín ryb
22. Martin Ondruš nor
23. Jozef Krška las
24. Daniel Strážovský stu
25. Juraj Pecho sac
26. Pavol Palider sac
27. Imrich Berec sac
28. Peter Ambrózi sac
29. Marika Fischerová ryb
30. Peter Macko kma
31. Anton Lofaj las
32. Peter Kučerík rak
33. Martin Ondirko nor
34. Pavol Debnár stu
35. Ján Kuboš nor
36. Milan Migo nor
Hracie miesta : Kremeľ bar 10 zápasov, Hostinec Studňa 4 zápasov, kaviareň U Novinára 28 zápasov
Zaujímavosti :
Počet hráčov : 37
Najstarší hráč : Juraj Pecho (Šachisti)
Najmladší hráč : Marek Bača (Lasan Team)
Rozdiel : 35 rokov
Najčastejšie hrajúci hráči : P. Líška, J. Pribula, J. Vengrín (ryb), P. Hrdlička, J. Luši (rak), I. Kubačka, L. Svoboda (nor), J. Pecho, I. Berec (sac) - 48 zápasov
Najlepší tím v :
501 M.O. team : Lasan Team, Rybári
Play-off.
Hralo sa 10 duelov, 160 zápasov, 120 501-tiek D.O. na 294 legov, 40 cricketov na 89 legov, 0 501-tiek M.O. na 0 legov.
Čas pri terči : 44,68 hodín (odhadom)
Poradie najlepších hráčov :
1. Pavol Líška ryb
2. Matúš Faglic kma
3. Jozef Laštík kma
4. Peter Hrdlička rak
5. Peter Pánik las
6. Peter Macko kma
7. Vladimír Macko kma
8. Ján Rakús rak
9. Juraj Pribula ryb
10. Anton Lofaj las
11. Milan Mateček kma
12. Jakub Hábek rak
13. Jozef Vengrín ryb
14. Jozef Krška las
15. Jakub Luši rak
16. Maroš Kontrapal las
17. Jaroslav Bača las
18. Milan Paluga ryb
19. Marika Fischerová ryb
20. Peter Kučerík rak
Hracie miesta : Kremeľ bar 2 zápasy, kaviareň U Novinára 8 zápasov
Zaujímavosti :
Počet hráčov : 21
Najstarší hráč : Milan Paluga (Rybári)
Najmladší hráč : Marek Bača (Lasan Team)
Rozdiel : 34 rokov
Najčastejšie hrajúci hráči : M. Faglic (kma), J. Pribula, M. Paluga, J. Vengrín (ryb), P. Pánik, M. Kontrapal, J. Bača (las), J. Luši, J. Rakús, P. Hrdlička (rak)
Najlepší tím v :
501 M.O. team : nikto - nehralo sa