nedá mi to...

Dátum: 01.10.2009 | Vložil: Vlado Macko

"už asi polroka Vlado nepočujem nič iné od teba, len ako zo šípiek vyťažiť peniaze"
Sorry, nechcel som už nič písať, ale na túto super vetičku od Peťa som nereagoval, no nedá mi, keďže je to už v éteri.. Áno Peter, som za zmenu a chcem vyťažiť peniaze zo ŠÍPOK, ale pre ŠÍPKY, na rozdiel od niekoho, pretože teraz "zo šípok" ťaží každý kto môže a vie ako, len nie náš klub OŠ, tak akurát Ty nedráždi. Všetci vieme kto a koľko, takže je načase vrátiť prostriedky do "kasy" Oravskej šípky a ďalšie akcie konať v duchu hore spomenutého ŠÍPKY PRE ŠÍPKY a nie pre seba. Snáď toto je jednoduché a pochopiteľné - prípadný zisk z akcie OŠ MUSÍ ostať v klube a použitý na chod klubu. Ak si proti tomu, tak sa nad svojim prístupom ku klubu OŠ zamysli.

A ešte jedna super vetička od Peťa :
„Ešte k preplácaniu, doteraz okrem Matúša Faglica nikto nedosiahol žiaden úspech.“

No tak to by som bohove rád vedel, čo všetko Matúšovi "prepláca" OŠ... To by tu mohol vari Matúš napísať, len neviem či kapacita tejto stránky bude stačiť... :)
A vlastne ani neviem či to tu niekto číta, možno niekto z Portugalska alebo žeby sponzori?, no tých sa to aj tak asi netýka, prídu sa len zabaviť. A o tom vlastne šipky sú - o zábave. Tak si ju nekazme riešením problémov, nejaké tie EVRI predsa nájdeme vo svojich pudelárikoch...

Pridať nový príspevok