vyťaženie peňazí zo šipiek???!!!

Dátum: 14.09.2009 | Vložil: Vladó, terazky fakt nasr...

Slovensko-Česko - termín zápasu zrejme osvietil poniektorých skalných futbalových fanúšikov z DK len pár dní pre výkopom, alebo žeby last-minute vstupenky, letenky? Chlapci nevedeli pri vyberaní termínu niekedy v juli 2009 a tomto nepodstatnom zápase??? A ďať dokopy futbal a šípky v jeden deň šipky o 11:00 a futbal o 20:30 to musí byť riadna drina, tak radšej nič... Ak je moja snaha o získanie financií pre klub OŠ na reprezentovanie šípiek mimo DK považovaná za "vyťaženie peňazí zo šipiek" tak ma to veľmi mrzí. To , že zo šipiek ťažia iní a ešte k tomu pre seba to je asi v poriadku , nie? Zrejme máš iné zdroje odkiaľ by sa dali získať peniaze na cesty, ubytko, štartovné. Napríklad súkromný šenk na akciách OŠ, ktorý do rozpočtu OŠ prinesie 0,- EVRI a túto istú čiastku od sponzora čo nosím na zadku, a tú istú čiastku od podnikov, kde už nejaký rok nosíme peniaze kvôli šipkam. Toto sú doterajšie výsledky OŠ po ekonomickej stránke, pretože aj túto stránku šport má, čo Ti iste ušlo. Ináč Ti držim palce a sledovať či sa Ti niečo podarí zmeniť, ma od tejto chvíle nezaujíma, ak nezačneš hrať za OŠ.
Vyjadrovať sa k tomuto by si sa fakt nemal, tentokrát to bolo už s trochou hnevu...

Pridať nový príspevok