Slovenská steelová liga družstiev 2009
1. kolo DC Oto team Bratislava - Oravská šípka Dolný Kubín 3:7 (10:16) Body : Novák 1,5b, Falatáš 1b, Krázel 0,5b - Dudáš 2,5b, Macko 2b, Líška 1,5b, Faglic 1b
E.F. Real Bratislava - Drak Darts Brno 7:3 (15:9), Sharks Trenčianske Teplice - DC Horná Nitra 2:8 (8:18), DC Rača - 1. DC Brezno 6:4 (15:12), DC Toi Toi Dixi Bratislava - Dvojitý Zásah 4:6 (8:12), DC Stavex Zlaté Moravce - TŠL Trnava 4:6 (11:14)
2. kolo Oravská šípka Dolný Kubín - DC Toi Toi Dixi Bratislava 5:5 (14:13) Body : Dudáš 2b, Faglic 1,5b, Granatier 1,5b, Líška 0b - Zmelík 2b, Nagyová 1,5b, Polach 1b, Horečný 0,5b
Dvojitý Zásah - DC Stavex Zlaté Moravce 5:5 (13:15), 1.DC Brezno - DC Oto team Bratislava 9:1 (19:7), DC Horná Nitra - DC Rača 4:6 (10:15), Drak Darts Brno - Sharks Trenčianské Teplice 6:4 (15:9), Global Steels Považská Bystrica - E.F. Real Bratislava 4:6 (10:13)
3. kolo DC Stavex Zlaté Moravce - Oravská šípka Dolný Kubín 2:8 (8:15) Body : Hlavatý 1b, Rajnoha 1b - Štefaňák 2,5b, Dudáš 2,5b, Faglic 1,5b, Laštík 1,5b, Macko 0b
Sharks Trenčianské Teplice - Global Steels Považská Bystrica 7:3 (15:11), DC Rača - Drak Darts Brno 5:5 (13:13), DC Oto team Bratislava - DC Horná Nitra 3:7 (8:16), DC Toi Toi Dixi Bratislava - 1. DC Brezno 7:3 (15:6), TŠL Trnava - Dvojitý Zásah 7:3 (17:8)
4. kolo Oravská šípka Dolný Kubín - TŠL Trnava 6:4 (14:11) Body : Dudáš 2,5b, Laštík 2,5b, Faglic 0,5b, Štefaňák 0,5b - Bédy 1b, Urgela 1b, Getting 1b, Záhradník 1b
1.DC Brezno - DC Stavex Zlaté Moravce 4:6 (8:13), DC Horná Nitra - DC Toi Toi Dixi Bratislava 3:7 (7:17), Drak Darts Brno - DC Oto team Bratislava 8:2 (17:6), E. F. Real Bratislava - Sharks Trenčianske Teplice 5:5 (12:12), Global Steels Považská Bystrica - DC Rača 0:10 (0:20) - kontumačne
5. kolo Dvojitý Zásah - Oravská šípka Dolný Kubín 4:6 (9:14) Body : Lisý 2b, Valaský 1b, Kováč 0,5b, Ondo 0,5b - Dudáš 2,5b, Štefaňák 1,5b, Laštík 1b, Faglic 1b
DC Rača -E. F. Real Bratislava 8:2 (16:7), DC Oto team Bratislava - Global Steels Považská Bystrica 7:3 (15:8), DC Toi Toi Dixi Bratislava - Drak Darts Brno 4:6 (10:14), DC Stavex Zlaté Moravce - DC Horná Nitra 6:4 (16:12),TŠL Trnava - 1. DC Brezno 10:0 (20:0) - kontumačne
6. kolo Oravská šípka Dolný Kubín - voľno
1. DC Brezno - Dvojitý Zásah 0:10 (0:20) - kontumačne, DC Horná Nitra - TŠL Trnava 3:7 ( 9:15), Drak Darts Brno - DC Stavex Zlaté Moravce 5:5 (13:12), Global Steels Považská Bystrica - DC Toi Toi Dixi Bratislava 1:9 ( 5:18), E. F. Real Bratislava - DC Oto team Bratislava 3:7 (8:16), Sharks Trenčianske Teplice - DC Rača 0:10 (2:20)
7. kolo Oravská šípka Dolný Kubín - 1. DC Brezno 10:0 (20:0) - kontumačne
DC Oto team Bratislava - Sharks Trenčianske Teplice 3:7 (10:16), DC Toi Toi Dixi Bratislava - E. F. Real Bratislava 7:3 (16:8), DC Stavex Zlaté Moravce - Global Steels Považská Bystrica 9:1 (19:4), TŠL Trnava - Drak Darts Brno 7:3 (17:8), Dvojitý Zásah - DC Horná Nitra 5:5 (10:11)
8. kolo DC Horná Nitra - Oravská šípka Dolný Kubín 0:10 (0:20) - kontumačne
Drak Darts Brno - Dvojitý Zásah 0:10(0:20) - kontumačne, Global Steels Považská Bystrica - TŠL Trnava 0:10 (0:20) - kontumačne, Sharks Trenčianske Teplice - DC Toi Toi Dixi Bratislava 0:10 (0:20) - kontumačne, E. F. Real Bratislava - DC Stavex Zlaté Moravce 3:7 (11:15), DC Rača - DC Oto team Bratislava 7:3 (17:8)
9. kolo Oravská šípka Dolný Kubín - Drak Darts Brno 10:0 (20:0) - kontumačne
DC Stavex Zlaté Moravce - Sharks Trenčianske Teplice 10:0 (20:0) - kontumačne, Dvojitý Zásah - Global Steels Považská Bystrica 0:10 (0:20) - kontumačne, 1. DC Brezno - DC Horná Nitra 10:0 (20:0) - kontumačne, DC Toi Toi Dixi Bratislava - DC Rača 5:5 (13:11), TŠL Trnava - E. F. Real Bratislava 7:3 (15:7)
10. kolo Global Steels Považská Bystrica - Oravská šípka Dolný Kubín 0:10 (0:20) - kontumačne
Drak Darts Brno - 1. DC Brezno 0:10 (0:20) - kontumačne, Sharks Trenčianske Teplice - TŠL Trnava 2:8 (6:18), DC Rača - DC Stavex Zlaté Moravce 7:3 (15:11), E. F. Real Bratislava - Dvojitý Zásah 6:4 (14:10), DC Oto team Bratislava - DC Toi Toi Dixi Bratislava 1:9 (4:19)
11. kolo Oravská šípka Dolný Kubín - E. F. Real Bratislava 5:5 (12:13) Body : Faglic 2,5b, Štefaňák 1,5b, Dudáš 0,5b, Líška 0,5b - Klopan 2b, Witala 1b, Opavský 1b, Kripner 1b
DC Stavex Zlaté Moravce - DC Oto team Bratislava 8:2 (16:8), TŠL Trnava - DC Rača 4:6 (10:15), Dvojitý Zásah - Sharks Trenčianske Teplice 10:0 (20:0) - kontumačne, 1. DC Brezno - Global Steels Považská Bystrica 10:0 (20:0) - kontumačne, DC Horná Nitra - Drak Darts Brno - kontumačne
12. kolo Sharks Trenčianské Teplice - Oravská šípka Dolný Kubín 0:10 (0:20) - kontumačne
E. F. Real Bratislava - 1. DC Brezno 6:4 (15:10), DC Rača - Dvojitý Zásah 7:3 (17:8), DC Oto team Bratislava - TŠL Trnava 4:6 (8:14), DC Toi Toi Dixi Bratislava - DC Stavex Zlaté Moravce 7:3 (14:9), Global Steels Považská Bystrica - DC Horná Nitra - kontumačne
13. kolo Oravská šípka Dolný Kubín - DC Rača 7:3 (15:9) Body : Štefaňák 2,5b, Dudáš 2,5b, Faglic 1,5b, Laštík 0,5b, Hrdlička 0b - Pivarč 1b, Súľovský 1b, Hypík 1b
TŠL Trnava - DC Toi Toi Dixi Bratislava 4:6 (10:15), Dvojitý Zásah - DC Oto team Bratislava 6:4 (14:9), 1. DC Brezno - Sharks Trenčianske Teplice 10:0 (20:0) - kontumačne, DC Horná Nitra - E. F. Real Bratislava 0:10 (0:20) - kontumačne, Drak Darts Brno - Global Steels Považská Bystrica - kontumačne
Poradie | Družstvo | Zápasy | Výhry | Remízy | Prehry | Skóre | Legy | Body |
1. | Oravská šípka Dolný Kubín | 12 | 10 | 2 | 0 | 94:26 | 200:73 | 32 |
2. | DC Rača | 12 | 9 | 2 | 1 | 80:40 | 183:109 | 29 |
3. | TŠL Trnava | 12 | 9 | 0 | 3 | 80:40 | 181:101 | 27 |
4. | DC Toi Toi Dixi Bratislava | 12 | 8 | 2 | 2 | 80:40 | 178:100 | 26 |
5. | Dvojitý Zásah | 12 | 6 | 2 | 4 | 76:44 | 164:107 | 20 |
6. | DC Stavex Zlaté Moravce | 12 | 6 | 2 | 4 | 68:52 | 165:127 | 20 |
7. | E. F. Real Bratislava | 12 | 5 | 2 | 5 | 59:61 | 143:141 | 17 |
8. | 1.DC Brezno | 12 | 5 | 0 | 7 | 64:56 | 135:125 | 7 |
9. | DC Oto team Bratislava | 12 | 2 | 0 | 10 | 40:80 | 119:180 | 6 |
10. | Drak Darts Brno | 12 | 3 | 2 | 7 | 36:84 | 89:182 | 1 |
11. | DC Horná Nitra | 12 | 2 | 1 | 9 | 34:86 | 83:189 | - 3 |
12. | Sharks Trenčianské Teplice | 12 | 2 | 1 | 9 | 27:93 | 68:204 | - 3 |
13. | Global Steels Považská Bystrica | 12 | 0 | 0 | 12 | 12:108 | 38:220 | - 14 |