Dolnokubínska liga šípiek 2010/11
stav : konečný Výsledky základná časť Výsledky Play off
Poradie | Družstvo | Skratka | Odohrané | Výhra | Prehra | Skóre | Body | ||
zápasy | |||||||||
1. | Kremeľskí mamuti | KMA | 8 | 6 | 2 | 46 | : | 26 | 12 |
2. | Tupé hroty | TUP | 8 | 5 | 3 | 43 | : | 29 | 10 |
3. | Rybári | RYB | 8 | 5 | 3 | 41 | : | 31 | 10 |
4. | Noviny Orava | NOR | 8 | 2 | 5 | 27 | : | 45 | 4 |
5. | Kasandra Team | KAS | 8 | 2 | 6 | 23 | : | 49 | 4 |
Termíny zápasov DLŠ družstiev Dolný Kubín 2010/11 | |||||||
1.kolo | 1. | Kremeľskí mamuti | Noviny Orava | 8 | : | 1 | U novinára |
27.10.2010 | 2. | Rybári | Tupé hroty | 5 | : | 4 | U novinára |
Kasandra Team | voľno | ||||||
2.kolo | 1. | Tupé hroty | Kremeľskí mamuti | 1 | : | 8 | U novinára |
10.11.2010 | 2. | Noviny Orava | Kasandra Team | 4 | : | 5 | U novinára |
Rybári | voľno | ||||||
3.kolo | 1. | Kasandra Team | Tupé hroty | 1 | : | 8 | Café Kasandra |
24.11.2010 | 2. | Kremeľskí mamuti | Rybári | 5 | : | 4 | Kremeľ bar |
Noviny Orava | voľno | ||||||
4.kolo | 1. | Rybári | Kasandra Team | 6 | : | 3 | U novinára |
8.12.2010 | 2. | Tupé hroty | Noviny Orava | 4 | : | 5 | U novinára |
Kremeľskí mamuti | voľno | ||||||
5.kolo | 1. | Noviny Orava | Rybári | 2 | : | 7 | U novinára |
22.12.2010 | 2. | Kasandra Team | Kremeľskí mamuti | 2 | : | 7 | Café Kasandra |
Tupé hroty | voľno | ||||||
6.kolo | 1. | Noviny Orava | Kremeľskí mamuti | 3 | : | 6 | Kremeľ bar |
5.1.2011 | 2. | Tupé hroty | Rybári | 6 | : | 3 | U novinára |
Kasandra Team | voľno | ||||||
7.kolo | 1. | Kremeľskí mamuti | Tupé hroty | 3 | : | 6 | Kremeľ bar |
19.1.2011 | 2. | Kasandra Team | Noviny Orava | 3 | : | 6 | Café Kasandra |
Rybári | voľno | ||||||
8.kolo | 1. | Tupé hroty | Kasandra Team | 8 | : | 1 | U novinára |
2.2.2011 | 2. | Rybári | Kremeľskí mamuti | 4 | : | 5 | U novinára |
Noviny Orava | voľno | ||||||
9.kolo | 1. | Kasandra Team | Rybári | 3 | : | 6 | Café Kasandra |
16.2.2011 | 2. | Noviny Orava | Tupé hroty | 3 | : | 6 | U novinára |
Kremeľskí mamuti | voľno | ||||||
10.kolo | 1. | Rybári | Noviny Orava | 6 | : | 3 | U novinára |
2.3.2011 | 2. | Kremeľskí mamuti | Kasandra Team | 4 | : | 5 | Kremeľ bar |
Tupé hroty | voľno | ||||||
Play off | |||||||
Semifinále | |||||||
16.3.2011 | 1. | Kremeľskí mamuti | Noviny Orava | 7 | : | 2 | Kremeľ bar |
19.3.2011 | 1. | Tupé hroty | Rybári | 4 | : | 5 | U novinára |
23.3.2011 | 2. | Noviny Orava | Kremeľskí mamuti | 1 | : | 8 | U novinára |
26.3.2011 | 2. | Rybári | Tupé hroty | 6 | : | 3 | U novinára |
O 3. miesto | |||||||
16.4.2011 | 1. | Tupé hroty | Noviny Orava | 6 | : | 3 | U novinára |
16.4.2011 | 2. | Noviny Orava | Tupé hroty | 3 | : | 6 | U novinára |
Finále | |||||||
6.4.2011 | 1. | Kremeľskí mamuti | Rybári | 5 | : | 4 | Kremeľ bar |
13.4.2011 | 2. | Rybári | Kremeľskí mamuti | 7 | : | 2 | U novinára |
20.4.2011 | 3. | Kremeľskí mamuti | Rybári | 3 | : | 5 | Kremeľ bar |
Ročník 2010/11 v číslach
Základná časť
Hralo sa 20 duelov, 180 zápasov, 120 501-tiek D.O. na 290 legov, 60 cricketov na 136 legov.
Čas pri terči : 49,70 hodín (odhadom)
Poradie najlepších hráčov :
1. Pavol Líška ryb
2. Peter Macko kma
3. Jozef Laštík kma
4. Matúš Faglic kma
5. Jakub Luši tup
6. Peter Pánik tup
7. Ján Rakús tup
8. Peter Hrdlička tup
9. Jaroslav Bača tup
10. Ivan Kubačka nor
11. Maroš Kontrapal kas
12. Juraj Pecho nor
Peter Kontrapal kas
14. Milan Paluga ryb
15. Juraj Pribula ryb
16. Vladimír Macko kma
17. Jozef Vengrín ryb
18. Ludvik Svoboda nor
19. Ján Péter nor
Pavol Debnár kas
21. Peter Lupták kas
22. Anton Lofaj tup
23. Zdenko Hruška tup
24. Martin Ondruš nor
25. Marika Fischerová ryb
Hracie miesta : U novinára 12 krát, Kremeľ bar 4 krát, Café Kasandra 4 krát
Zaujímavosti : Vynikajúca sezóna Petra Macka. Zlá sezóna Petra Hrdličku a Vladimíra Macka.
Počet hráčov : 25
Najstarší hráč : Juraj Pecho (Noviny Orava)
Najmladší hráč : Matúš Faglic (Kremeľskí mamuti)
Rozdiel : 29 rokov
Najčastejšie hrajúci hráči : Pavol Líška (Rybári), Juraj Pecho (Noviny Orava), Maroš Kontrapal a Peter Kontrapal (Kasandra Team) - 24 zápasov
Play off
Hralo sa 9 duelov, 80 zápasov, 53 501-tiek D.O. na 127 legov, 27 cricketov na 58 legov.
Čas pri terči : 21,58 hodín (odhadom)
Poradie najlepších hráčov :
1. Pavol Líška ryb
2. Peter Hrdlička tup
3. Milan Paluga ryb
4. Jozef Laštík kma
5. Peter Macko kma
6. Matúš Faglic kma
7. Jakub Luši tup
8. Vladimír Macko kma
9. Jaroslav Bača tup
10. Ivan Kubačka nor
11. Anton Lofaj tup
12. Ján Rakús tup
13. Jozef Vengrín ryb
14. Juraj Pecho nor
15. Juraj Pribula ryb
16. Ludvik Svoboda nor
17. Ján Péter nor
18. Zdenko Hruška tup
19. Martin Ondruš nor
20. Marika Fischerová ryb
21. Peter Pánik tup
Hracie miesta : Kremeľ bar 3 krát, U Novinára 6 krát
Zaujímavosti : Samotné finále, kde všetky tromfy mali v rukách Kremeľskí mamuti a napriek tomu prehrali.
Počet hráčov : 21
Najstarší hráč : Juraj Pecho (Noviny Orava)
Najmladší hráč : Matúš Faglic (Kremeľskí mamuti)
Rozdiel : 29 rokov
Najčastejšie hrajúci hráči : Pavol Líška (Rybári) - 15 zápasov